Aktuality

Aktuality

Inspirujte se v oblasti energetických zařízení a řešení.

Vyšel o nás článek na Budějovické drbně

Vyšel o nás článek na Budějovické drbně

Desáté narozeniny letos oslavila českobudějovická společnost OSAM TRADE, která se zabývá vývojem, výrobou, dodávkami a instalacemi energeticky úsporných světelných systémů. Podnikli jsme při té příležitosti rozhovor s majitelem firmy Josefem Škrletou.

Vraťme se na úvod ke kořenům OSAM TRADE… Jak dnes na vznik firmy vzpomínáte? Byl to poměrně divoký vznik. (úsměv) Technologie LED tehdy teprve pozvolna přicházela, tak jsem to risknul a pustil se do podnikání. Chtěl jsem jít do něčeho nového. Vyrazili jsme na veletrh... Celý článek naleznete na této adrese.

MPO vyhlásilo VI. výzvu programu podpory Úspory energie s EPC

MPO vyhlásilo VI. výzvu programu podpory Úspory energie s EPC

Snížení energetické náročnosti podnikatelského sektoru pomocí metody EPC. To je cílem programu a výzvy, kterou vyhlásilo Ministerstvo průmyslu a obchodu. Metoda EPC spočívá v návrhu, přípravě a realizaci úsporných opatření s možností zajištění financování realizace vedoucí k úsporám energie budov a technologických systémů na principu garantovaných budoucích úspor využitých na splacení investičních nákladů projektu (tzv. Energy Performance Contracting).

Všekeré podrobnosti naleznete na této adrese.

ERÚ oznamuje regulované ceny elektřiny a plynu pro rok 2021

ERÚ oznamuje regulované ceny elektřiny a plynu pro rok 2021

Energetický regulační úřad (ERÚ) vydal cenová rozhodnutí, kterými každoročně stanovuje výši regulovaných složek cen elektřiny a plynu na další rok. Cenová rozhodnutí pro elektroenergetiku přinášejí v rámci celostátního průměru snížení regulovaných plateb pro odběratele na hladině nízkého napětí, tedy vč. domácností. Růst regulované části ceny je naopak očekáván na hladinách vysokého a velmi vysokého napětí, důvodem jsou zde zejména rostoucí náklady na podporované zdroje energie. V oblasti plynárenství klesnou celostátní průměrné regulované platby pro maloodběratele i velkoodběratele.

Všekeré podrobnosti naleznete na této adrese nebo v tomto PDF souboru.

SMART TOP je novým konceptem společnosti OSAM TRADE.
Pomůžeme Vám k ekologičtějšímu, energeticky šetrnějšímu a úspornějšímu provozu.
OSAM TRADE - LIGHTING TECHNOLOGY

Profesionálové, kteří se o Vás postarají

Josef Škrleta
Zákazníci u OSAM TRADE často poptávají i další technologie. Vědí, že je kolem nás mnoho kvalitních partnerů, zároveň nám důvěřují. Z toho důvodu jsme rozjeli firmu SMART TOP, skrze kterou řešíme další technologie a potřeby zákazníků. Nechtěli jsme to míchat dohromady, proto další firma. OSAM TRADE nadále zůstává odborníkem na osvětlení.
Martin Tomšů
Do projektu SMART TOP jsem vstoupil v létě 2020. Jsem velmi rád, že mohu své dlouholeté podnikatelské zkušenosti a znalosti uplatnit v perspektivním hi-tech oboru. Věřím, že koordinace synergických efektů (1+1>2) povede k uspokojení potřeb maxima našich zákazníků (úspornost, efektivnost, udržitelnost).
Kontakty

SMART TOP s.r.o.

Rudolfovská 11
370 01 České Budějovice
IČO: 07922221
DIČ: CZ07922221
Zobrazit na Google Maps nebo Mapy.cz